Kdo jsme?

Creative Academy je první a jediná akademie kreativity v Česku a na Slovensku. U nás se studenti jen neučí, ale “získávají vědomosti z praxe” od party profíků, kteří mají už nějaký ten pátek v reklamě za sebou. Nejde tu o zapisování si poznámek, ale o obdržení “briefů”, o nadchnutí se, o vydání námahy. Je to o tvarovaní sebe sama učením se tvořit, jak poslouchat, jak opravit chyby, jako pracovat v týmu. Je to o seznámení se s jednou z nejzábavnějších profesí jakou je reklama.

Co děláme?

Každý kurz začínáme s tou stejnou utkvělou myšlenkou: vidět naše studenty učit se a pracovat, jakoby už byli v reklamní agentuře a připravit je tak, aby mohli odejít z Creative Academy s balíčkem praktických zručností, které jim otevřou všechny dveře do reklamního světa.

ZAČÍNÁME 27. Září

JAKÁ JE CENA ZA STUDIUM?

Možná si nejste jistí, zda je investice 26.900 Kč dobrý nápad. Možná si říkáte, zda se vám peníze, které teď zaplatíte, v dohledné době vrátí. Možná už jste, stejně jako my, podobných slibů slyšeli hodně a říkáte si, zda se vám nesnažíme jen nasadit “růžové brýle” a toto je další ze “zázračných kurzů”, který slibuje nemožné. Anebo máte strach, že studium nebudete při vašem časovém vytížení stíhat. Pokud máte některou z těchto obav, chceme vám říct dopředu toto: Studium a uvedení věcí do praxe bude náročné, budete dělat chyby, někdy budete mít chuť se na to všechno vykašlat a někdy si budete muset sáhnout až na své samotné dno. Ale když do toho s námi půjdete a vytrváte, investice do kurzu se vám v životě určitě vrátí několikanásobně. Tím jsme si jistí.

JE TO VŮBEC PRO TEBE?

Jsou tu 3 věci, které požadujeme od našich studentů: buď vášnivý/-á (sleduj filmy, poslouchej hudbu, cestuj křížem-krážem, čti dobré knihy, věnuj se nějakému sportu….dělej to, co na tebe funguje), buď připravený/-á na frustraci (buď si jistý/-á, že 99% tvých nápadů skončí v odpadkovém koši), buď pracant! Pokud jsou tohle kvality, kterými oplývaš – pojď na to a vyplň registrační formulář.