CREATIVE ACADEMY PRAGUE OTEVÍRÁ V PRAZE JIŽ 2. ROČNÍK

Creative Academy Prague – večerní škola reklamy a marketingu otevírá v Praze již 2. ročník. Na rozdíl od několikaletého teoretického vzdělávání na akademické půdě se studenti učí od odborníků z praxe. V průběhu jednoho semestru jim mentoři předají cenné know-how a zkušenosti z reálného světa reklamy. Na Slovensku má Creative Academy už třetí ročník úspěšně za sebou. Na podzim dostanou možnost i lidé v ČESKU okusit atmosféru v Creative Academy Prague již podruhé.       

 

Učit tě bude parta profíkú české reklamy    

 

Dvakrát týdně, od sedmi hodin, navštěvují studenti přednášky o kreativitě, digitálních strategiích, komunikačních strategiích, reklamních trendů, komunikačních zručností a dalších. ,,Máme sedm stálých mentorů a další hostující experty z různých oblastí,’’ uvedl zakladatel akademie Marek Gurega, který zároveň patří ke stálým mentorům. Dalším mentorem je Roman Čihalík – člen poroty ADC Czech Republic Creative Awards, ADC Europe a New York Advertising Festival, Olívia Hurbanová – expertka na komunikační zručnosti, David Suda – kreativní ředitel WMC/GREY a vítěz mnoha kreativních cen, Pavol Minár – držitel ocenění z Cannes Lions, Golden Drum a Eurobest, Peter Michalka – kreativec, který se z účastníka v reklamních soutěžích vypracoval na porotce a Ondřej Souček – multinistrumentalista, který se pohybuje mezi marketingem, reklamou a HR. Mezi hostujícími mentory se pravidelně objevují uznávaní odborníci z České republiky i Slovenska.

Dva ročníky za cenu jednoho

Zakladatel si pro studenty 2. ročníku připravil výhodnou a férovou nabídku. Kdo si nyní koupí kurz tak ten další, v pořadí pátý, má zcela ZDARMA. Studenti 2. ročníku tak budou moci další 3. ročník Creative Academy navštěvovat také.

„Myslím, že je to férová nabídka, která snad budoucích studentů potěší“ řekl zakladatel Marek Gurega.

 

Přednášky online

Kromě výhodné nabídky dvou ročníků za cenu jednoho nabízí Creative Academy pro studenty i přednášky ON-LINE.

„Všechny hodiny nahráváme a tak se studenti nemusí obávat toho, že by něco vymeškali buď z důvodu nemoci, dovolené nebo nějakých jiných příčin. Zameškané přednášky jim poskytneme ve formě ON-LINE a tak si je mohou prohlédnout kdykoliv a kdekoliv jen chtějí. “ dodává Marek Gurega.

Pro studenty i menší a střední podnikatele    

Večerní škola reklamy a marketingu je určená čtyřem cílovým skupinám. První jsou studenti a mladí lidé po střední nebo vysoké škole, kteří by rádi pracovali v reklamě. Chybí jim ale zkušenosti a praxe. Akademie je pro ně cestou k vysněné práci v reklamě nebo marketingové agentuře. Druhou skupinou jsou menší a střední podnikatelé, kteří se věnují marketingu ve vlastní režii. Škola je inspiruje a přinese nové poznatky, které následně využívají ve vlastním podnikání. Do třetice cílí Creative Academy na lidi, kteří hledají změnu na místě, ve kterém aktuálně jsou. Jsou to tzv. nespokojení zaměstnanci, lidi, kteří vykonávají svou práci, ale chybí jim v ní rozměr kreativity. ,,Jedná se hlavně o zaměstnance, kteří sedí u počítače ve skleněných budovách a open spaců’’ dodal Marek Gurega. Čtvrtou cílovou skupinou jsou freelanceři, kteří nechtějí pracovat v reklamce a kteří pracují sami a mají své vlastní joby nebo mají ,,malé studia“, kde pracují ve dvojicích nebo trojicích jako taková malá reklamní agentura a znalosti z Creative Academy by uměli uplatnit pro své klienty. Mentoři sledují vývoj pracovní kariéry svých studentů i po ukončení semestru. ,,Jeden náš student si našel práci režiséra a vytváří pro firmy videa. Další studentka po akademii získala zaměstnání v oddělení marketingu oblíbené modní značky Nehera. Neustále dostáváme zpětné vazby, jak je večerní škola pracovně posouvá vpřed. To potěší asi nejvíc, když to co děláme má opravdu smysl.’’

Vedení Creative Academy Prague už přijímá přihlášky. Semestr začíná 27. září 2018. Pokud přemýšlíš, že by ses zúčastnil/a studia Creative Academy, tak neváhej a přihlas se ještě dnes na www.creativeacademy.cz v části “KOUPIT”. Mají omezený počet studentů, tak si rezervuj své místo co nejdřív. Rádi tě uvidí sedět v jejich kreativních lavičkách.